Ing. Manová Monika

Ing. Manová Monika

V realitách mám bohaté skúsenosti, nakoľko sa pohybujem sa v tejto oblasti už 15 rokov. Táto práca ma baví a vpred ma posúva spokojnosť mojich klientov, ktorí ma odporúčajú svojmu okoliu. Spokojný klient je pre mňa odmenou, často sa z mojich klientov sa stavajú aj moji kamaráti.

Od narodenia bývam v obvode Bratislava IV, je mojou srdcovkou, preto aj moja orientácia je zameraná hlavne na domy a byty situované v lokalite Dúbravka, Karlova Ves, Dlhé Diely a samozrejme Lamač a Záhorská Bystrica tiež celé Záhorie, najmä Stupava, Mariánka, Malacky, ktoré poznám dokonale.

Ako rodená bratislavčanka, mám tiež blízko k nehnuteľnostiam v Starom Meste, takže ak  potrebujete odborne poradiť, resp. zrealizovať predaj alebo prenájom vašej nehnuteľnosti, som tu pre Vás, víkendy nevynímajúc.

Svojim klientom ponúkam otvorenú komunikáciu, profesionálnu starostlivosť, spoľahlivý prístup a dôveryhodnosť. Pretože dôveru vloženú do mojich rúk si vážim.


Kontaktné informácie
  • Mobil : 0903 789 421

Poslať správu
Loading...
 

4i RD na prenájom v tichej ulici, Rusovce

Prenájom
600 € EUR - Rodinné domy

Ponúkame na prenájom nezariadený ,vymaľovaný, čistý 4-izbový RD (tvar kocka) v udržiavanom stave v tichej ulici v Rusovciach. Dom je dvojpodlažný , pozemok 420m2,má VIS,…

Zobraziť detaily
160 m2 4 Izby

Samostatná murovaná garáž, Vetvárska ul.

Predaj
12 000 € EUR - Garáže

Poverením vlastníka nehnuteľnosti ponúkame na predaj samostatnú murovanú garáž situovanú v radovej garážovej zástavbe s príslušným podielom na pozemku. Garáž je murovaná, má výmeru 20m2.…

Zobraziť detaily
20 m2