5i rodinný dom-novostavba, Čilistov-Šamorín

Predaj 399 000 € - Rodinné domy
350 m2 5 Izby 3 Kúpeľne 2 Garáže  Pridať k obľúbeným Tlačiť

V obci Čilistov pri Šamoríne z poverenia vlastníka ponúkame na predaj šesťročnú novostavbu 5 izbového poschodového rodinného domu, postavenú v tichej uličke, na krásnom upravenom pozemku, so všetkými inžinierskymi sieťami, s vlastnou studňou a 8m bazénom s prekrytím. Pozemok má výmeru cca 12 árov. Konštrukcia domu je tehlová + 6cm zateplenie polystyrénom, okná sú plastové s exteriérovými okenicami, tehla škridlová bramac. Dve samostatné garáže s elektrickými bránami. Dispozícia domu je veľkorysá a súčasne účelná aj pre väčšiu rodinu, prípadne dvojgeneračné bývanie (na prízemí je samostatná 1 izbová bytová jednotka s kúpeľňou a prípravou na kuchynku. V obývačke je postavený krb, podlahy sú talianske dlažby, drevené a na poschodí plávajúce parkety, krásne drevené schodisko vedúce na poschodie. Kúpeľne sú dve na poschodí, jedna na prízemí, WC 4x. Kuchyňa má priamy vstup na terasu s bazénom, pri nej je aj špajza, veľká kuchynská linka je vybavená všetkými spotrebičmi kvalitných značiek.
Kúrenie je podlahové (kondenzačný kotol Vaillant), ohrev teplej vody je primárne zabezpečený solárnymi panelmi.
Na pozemku sa nachádza ešte samostatný prístrešok na posedenie priamo v záhrade, ktorá bola realizovaná na zákazku odborníkmi a má automatické zavlažovanie.
Obec Čilistov sa nachádza v tesnej blízkosti Šamorína a nového aquaparku, taktiež hrádze Dunaja, takže je zabezpečená potreba bežnej réžie rodiny aj plnohodnotné využitie voľného času na rekreáciu.

Cena : 399. 000 eur, Hypotekárny úver na kúpu je možný.

Mapa umiestnenia nehnuteľnosti

Mohlo by vás tiež zaujímať