2i byt-novostavba, ul. Štefana Králika, Bratislava, Devínska Nová Ves

Predaj 149 000 € - Byty

Ponúkame na predaj útulný, svetlý 2i byt, ktorý sa nachádza v Bratislave, časť Devínska Nová Ves, ulica Štefana Králika. Byt má výmeru 45 m2, + loggia 6m2 + 4m2 pivnica v suteréne domu, nachádza na 5/7 poschodí 9 ročnej novostavby. Okná sú plastové s interiérovými žalúziami, plávajúca podlaha je v izbách, dlažba vo zvyšku bytu, kuchynka je vybavená kuchynskou linkou na mieru so zabudovanými spotrebičmi: chladnička s mrazničkou, elektrický sporák, sklokeramická varná doska, digestor, mikrovlnná rúra. V oboch izbách sú rolldory, WC je súčasťou kúpeľne s vaňou, v ktorej je aj vývod na práčku a radiátor. Súčasťou bytu je klíma. Vstup na priestrannú logiu je z oboch izieb. Byt je orientovaný na východ a juh s prekrásnym výhľadom na okolitú prírodu.

V bezprostrednej blízkosti domu sa nachádza kompletná infraštruktúra, Tesco, Lidl, pošta, reštaurácie, zastávka autobusu MHD, banka, objekt plaveckej akadémie s bazénom a saunou s hodinami aj pre verejnosť. V okolí sú výborné podmienky na turistiku a bicyklovanie.
Výhodou je aj dobrá dostupnosť do neďalekého nákupného komplexu BORY s kinom, kaviarňami, fitness centrom a s inými voľnočasovými aktivitami.

Cena bytu je 149.000,- EUR
Byt je kúpou voľný.

Mapa umiestnenia nehnuteľnosti

Mohlo by vás tiež zaujímať