Lukratívny stavebný pozemok Bratislava Ružinov

Predaj 299 € - Pozemky

Z poverenia vlastníkom, ponúkame na predaj lukratívny stavebný pozemok, ktorý sa nachádza v mestskej časti Bratislava II., katastrálne územie Ružinov, ul. Na piesku. Celková výmera pozemku je 3265 m2, šírka 41 m, dlžka 70 m + vlastná prístupová cesta . Pozemok nie je zastavaný. V ceste pred pozemkom sú vedené všetky inžinierske siete (vodovod, elektrina, plyn, kanalizácia).
V minulosti bol pozemok užívaný ako úžitková záhrada, podľa územného plánu, je funkčné využitie územia 502 – zmiešané územia obchodu a služieb výrobných a nevýrobných (zariadenia veľkoobchodu, výstavné a predvádzacie priestory, skladové areály, distribučné centrá a logistické parky, byty v objektoch pre inú funkciu, zariadenia občianskej vybavenosti viažuce sa na funkciu) neprípustné sú – rodinné domy, bytové domy, areály priemyselných podnikov, stavebné dvory, individuána rekreácia, zariadenia odpadového hospodárstva okrem zariadení na zber odpadov.

Veľkým benefitom pozemku je jeho poloha v blízkosti MHD na Ružinovskej ulici. Výborná poloha pre výjazd na diaľničný obchvat mesta.

Cena 299,- EUR/m2

Dôležié vlastnosti / výbava

Mapa umiestnenia nehnuteľnosti

Mohlo by vás tiež zaujímať