Stavebný pozemok Bratislava Ružinov, Nové záhrady II., všetky IS.

  • 20200529_144257 (002)
  • P1070393

Predaj 250 400 € - Pozemky

Z poverenia vlastníkom, ponúkame na predaj dva lukratívne stavebné pozemky, ktoré sa nachádzajú v mestskej časti Bratislava II., katastrálne územie Ružinov, ul. Nové záhrady II. Celková spoločná výmera pozemkov je 1334 m2, šírka 25,6 m. Je možnosť ich rozdelenia podľa návrhu geometrického plánu, ktorý je prílohou inzercie. Geometrický plán je možno ešte upraviť po dohode s vlastníkom pozemku. Pozemok nie je zastavaný, iba pri zadnej hranici je záhradná chatka bez súpisného čísla, neevidovaná na liste vlastníctva, je do nej dovedený verejný vodovod a elektrina, odpad je riešený do kanalizácie. V ceste pred pozemkom sú vedené všetky inžinierske siete (vodovod, elektrina, plyn, kanalizácia). Na pozemku je vlastná studňa.
Na susediacich pozemkoch zo všetkých troch strán sú postavené rodinné domy. Doteraz bol pozemok užívaný ako úžitková záhrada a na rekreáciu, podľa územného plánu Hl. mesta Bratislava, jeho využitie je určené na nízkopodlažnú zástavbu obytného územia.

Veľkým benefitom pozemku je jeho poloha, je súčasťou vyhľadávaného Prievozu, v bezprostrednej blízkosti MHD na Mierovej ulici, kúsok od Malého Dunaja a Vrakunského lesíka, ktorý je súčasťou obľúbenej cyklotrasy. Výborná poloha pre výjazd na diaľničný obchvat mesta.

Cena : 400,- EUR/m2

Mapa umiestnenia nehnuteľnosti

Mohlo by vás tiež zaujímať